Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

zawory dla hydrauliki

Kamila Urbańska 2019-04-09 0 komentarzy
zawory dla hydrauliki

W ostatnich latach zaobserwować można zwiększone zainteresowanie układami hydraulicznymi, które mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Przede wszystkim na znaczeniu zyskuje hydraulika siłowa, której główną zaletą jest  wszechstronność i wydajność oraz łatwość sterowania.

Oferta sklepu internetowego Hydromech obejmuje bogaty asortyment z gwarancją najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu firma dynamicznie się rozwija  w zakresie sprzedaży szeroko pojętej hydrauliki siłowej, dedykowanej między innymi dla pojazdów ciężarowych, leśnych, rolniczych i budowlanych.

Warte podkreślenie jest, że w każdym układzie hydraulicznym znajdują się zawory, pełniące różne funkcje i role. Hydraulika siłowa wymaga obowiązkowego wyposażenia w zawór przelewowy (bezpieczeństwa) oraz zwrotny w celu zwiększenia bezpieczeństwa pompy hydraulicznej. Pozostałe urządzenia hydrauliczne działające w układzie zapewniają kontrolę i regulację parametrów oraz charakter przepływu, sterowanie jego kierunku i ruch odbiorników.

Wyróżnić można trzy rodzaje zaworów hydraulicznych: zawory sterujące kierunkiem przepływu, sterujące ciśnieniem oraz natężeniem przepływu. W szerokiej ofercie klienci znajdą wysokiej jakości zawory hydrauliczne dławiące, krzyżowe, kulowe, odcinające, przelewowe, sekwencyjne, zabezpieczające, zwrotne i dzielniki strumienia renomowanych firm HBS, CBF, MTC i HYDROCAR. W przypadku pytań warto skorzystać z pomocy doradców technicznych, co pozwoli na dobranie odpowiedniego zaworu do urządzenia.   Zobacz więcej na stronie internetowej firmy.

Skomentuj wpis