Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

tół ogrodowy drewniany z ławkami

Kamila Urbańska 2021-02-20 0 komentarzy
tół ogrodowy drewniany z ławkami

Niezmiennie od wielu lat największym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się drewniane zestawy wypoczynkowe, które wyróżniają się niezwykłym stylem i solidnym wykończeniem. Oczywiście właściciel ogrodu powinien zwrócić uwagę w trakcie zakupów, czy drewniana powierzchnia została dobrze zaimpregnowana przez producenta i jest odporna na czynniki zewnętrzne. Często można trafić na tanie meble ogrodowe, ale po czasie okazuje się, że szybko ulegają zniszczeniu pod wpływem promieni słonecznych lub wilgoci.

Marka WELLTON od wielu lat działa w branży ogrodniczej, oferując bogaty asortyment mebli i dekoracji wykonanych z wysokiej jakości drewna, które jest odpowiednio zabezpieczane. Ciekawą propozycją jest drewniany stół ogrodowy z ławkami, który stanowi jedną, trwałą konstrukcję. Taki zestaw nie zajmuje zbyt wiele miejsca i jest łatwy w montażu, demontażu oraz ewentualnym przeniesieniu. Oczywiście w asortymencie producenta można również znaleźć inne propozycje, m.in.:

  • pojedyncze ławki z i bez oparcia,
  • stół wolnostojący,
  • stół z piaskownicą.

Stoły piknikowe są dostępne w różnych wymiarach, dlatego można znaleźć idealny model, który pomieści wszystkich członków rodziny i zaproszonych gości. Tego rodzaju zestaw sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak również podczas organizowania różnego rodzaju festynów i pikników oraz spotkań na świeżym powietrzu dla mieszkańców. 

Jak dbać o drewniane meble ogrodowe?

Przede wszystkim warto przygotować wcześniej odpowiednie podłoże, aby meble nie stały bezpośrednio na ziemi czy trawie. Kolejna kwestia to zabezpieczenie w okresie jesienno - zimowym.

Skomentuj wpis