Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Tapety ścienne na 2019 rok, aranżacje i trendy

Łukasz Kucharski 2019-03-03 0 komentarzy
Tapety ścienne na 2019 rok, aranżacje i trendy

Dobrze wyposażony sklep z tapetami powinien sprawić, że klient będzie miał wiele możliwości wyboru. Za taki sklep można uznać Tapetuj.pl, w którym w wielu kategoriach przedstawiono najnowsze propozycje dekorowania ścian. Wśród nich pojawiają się między innymi tapety z trójwymiarowym wzorem, niespotykane wcześniej. Z reguły są to powtarzające się wzory, których połączenie daje odczucie głębi. W tego typu tapetach stosuje się raczej stonowane kolory lub cienie. 

Ciekawe propozycje znajdą klienci chcący udekorować pokoje dziecięce. Tutaj każdego roku przybywa ciekawych wzorów, które w większości oparte są na intensywnych kolorach. Nowości pojawiają się także w grupie fototapet, które zostały wzbogacone o postacie z bajek, w tym również o postacie z produkcji Disneya. Kubuś Puchatek, Myszka Miki, czy też Auta to tylko niektóre z propozycji, które dzieci natychmiast pokochają. 

Zaglądając na https://tapetuj.pl/category/tapety-scienne-wg-przeznaczenia klienci znajdą także tapety przeznaczone do pomieszczeń użytkowych, takich jak łazienka czy kuchnia. Szczególnie w przypadku kuchni można mówić o obowiązujących w danym sezonie wzorach. Obecnie bardzo popularne są tapety z napisami nawiązującymi do kulinariów, a także wzory narodowe, które można przypisać do kuchni konkretnego kraju. Są to tapety w pełni dostosowane do używania w trudnych warunkach, w których panuje wilgoć i często zachodzi konieczność ich zmywania. 

Niezmiennie bardzo popularne w tym roku będą motywy kamieni na ścianie o różnych kształtach i strukturze. 

Skomentuj wpis