Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Producent liter podświetlanych 3D

Gabriela Król 2019-05-13 0 komentarzy
Producent liter podświetlanych 3D

To jasne, że inwestując w branding, oczekuje się możliwie wysokiego zwrotu poniesionych nakładów. W pewnym stopniu jest on niepoliczalny, trudno bowiem precyzyjnie oszacować, na jak duże zyski wpływa element wizualny, jakim jest podświetlona litera 3D. Niemniej jednak duża popularność tego rozwiązania skłania do stwierdzenia, że to bardzo opłacalne narzędzie promocji. Praktycznie każdy zwraca uwagę na świecące, wyraziste elementy. Przedsiębiorcy chętnie wybierają trójwymiarowe efekty, bo relatywnie niskim kosztem można osiągnąć ciekawy efekt.

Topromo.pl to producent podświetlanych liter 3D, który oferuje bardzo korzystne warunki współpracy i nie chodzi wyłącznie o cenę. Klient może zadecydować o wielu detalach, a współpraca może przebiegać wieloetapowo – od projektu, przez produkcję, po montaż. W tym samym miejscu można też zamówić stoisko targowe, wydruk wielkoformatowy czy kaseton reklamowy. Pozwalają na to możliwości parku maszynowego, a także sklepu internetowego oraz doświadczonej ekipy projektowo-produkcyjno-montażowej.

Przy zamawianiu liter przestrzennych warto zwrócić uwagę na każdy szczegół. Duży wpływ na cenę i ostateczny efekt ma, rzecz jasna, wymiar. Najważniejszymi parametrami są więc głębokość i wysokość. Pytanie, w jakim dokładnie kształcie ma być litera? Czy ma być podświetlana od frontu, dwustronnie, a może z przestrzennym efektem echa? To tylko część wątpliwości, z którymi należy się zmierzyć.

Klienci zastanawiają się nad wyborem producenta oprawy LED i kolorystyką światła. Litery 3D mogą być wolnostojące i wykorzystane we wnętrzach budynków, jak i wieszane na zewnętrznej elewacji. Spersonalizowanie projektu pod kątem indywidualnych potrzeb jest wręcz koniecznością uzyskania jak najlepszego efektu.

Skomentuj wpis