Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Prasa hydrauliczna z Poznania - gdzie się sprawdzi?

Łukasz Kamiński 2021-12-13 0 komentarzy
Prasa hydrauliczna z Poznania - gdzie się sprawdzi?

Prasy hydrauliczne to urządzenia sprawdzające się w wielu gałęziach przemysłu, a to za sprawą swoich właściwości. Zbudowano je z dwóch połączonych ze sobą cylindrów wypełnionych olejem, które zamknięto z wykorzystaniem tłoków. Wytwarzają one duże ciśnienie rozprzestrzeniające się po układzie i sprawdzają się w układach hamulcowych oraz podnośnikowych. Występują w wersji łopatkowej i zębatej, a wszystkie z nich nadają się do obróbki plastycznej metali, prasowania surowców wtórnych oraz brykietowania. Innymi słowy, przydają się w miejscach, w których niezbędna jest duża siła nacisku.

Te i wiele innych produktów można nabyć w przedsiębiorstwie Ściskpol z Poznania. Prasa hydrauliczna, jaką proponuje, odznacza się nienaganną jakością i wytrzymałością, dlatego jest chętnie nabywana. Zapewnia też bezpieczeństwo użytkowania i przyspiesza wykonywanie wielu czynności. Specjalizacją firmy jest także obróbka CNC w Poznaniu. Specjaliści w niej zatrudnieni mają doświadczenie we frezowaniu, wierceniu i toczeniu z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn zapewniających precyzję działania.

Maszyny, jakimi dysponuje przedsiębiorstwo, pracują z metalami, drewnem, tworzywami sztucznymi i nie tylko. Wszystkie z nich są sterowane komputerowo, dzięki czemu nie ma mowy o popełnianiu błędów. Posiada ono między innymi tokarki i frezarki o dużej wydajności. Metody wykorzystywane w firmie dają możliwość obniżenia kosztów produkcji oraz zniwelowania strat materiałowych. Zapewniają one o wiele wyższą jakość w porównaniu do obróbki ręcznej, a każdy proces odbywa się automatycznie. Wszystko to sprawia, że wytwarzane elementy są identyczne i wolne od niedoskonałości, przez co nie wymagają dodatkowej obróbki, co wiązałoby się z kolejnymi kosztami.

Skomentuj wpis