Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Postaw blaszany garaż na wymiar

Łukasz Kamiński 2020-02-17 0 komentarzy
Postaw blaszany garaż na wymiar

Coraz więcej klientów decyduje się na garażowanie swojego auta. I o dziwo częściej wybierają nie garaż murowany, ale blaszany. Co sprawia, że  konstrukcje blaszane są tak popularne? O tym decyduje w dużej mierze niska cena oraz łatwość i szybkość montażu. Orientacyjny czas dostawy i montażu zamówionego produktu wynosi tydzień. Rekomendowana firma produkująca i sprzedająca garaże działa na rynku już od ponad dwudziestu lat. W jej ofercie są dostępne typowe produkty, które można zamawiać od ręki. Można też składać zamówienie na garaż blaszany na wymiar. Decydując się na blaszak z blachy drewnopodobnej w kolorze złotego dębu, ma się, m.in. gwarancję produktu idealnie komponującego się z piękną zielenią i otoczeniem. Firma wykona nawet najbardziej nietypowy garaż. To klient wybiera, m.in.:

  • wymiar – garaż poszerzony, wydłużony czy podwyższony,
  • rodzaj i kolor blachy – ocynkowana, kolorowa czy imitująca drewno,
  • rodzaj dachu – płaski czy spadzisty,
  • z bramą uchylną czy bramę dwuskrzydłową,
  • jedno- czy dwustanowiskowy.

Taki garaż może posłużyć bardzo długo. Wybierając garaż większy, można w nim przechowywać także różne rzeczy, np. takie, które nie mieszczą się w domu bądź są wykorzystywane tylko sezonowo. Pomieszczenie garażowe może posłużyć także jako przejściowy magazyn, np. podczas remontu domu.

Co ważne, za garaż płaci się nie przy zamawianiu, ale dopiero po jego zamontowaniu. Nie trzeba również wpłacać żadnych zaliczek.

Zamówienie można składać na stronie garaze.org.pl. Można też zrobić to telefonicznie bądź za pomocą maila. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się na podanej stronie. Z usług producenta korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i instytucje czy firmy.

Skomentuj wpis