Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Klauzula CV

Łukasz Kucharski 2020-10-14 0 komentarzy
Klauzula CV

Okazuje się, że nawet bardzo dobre CV może od razu trafić do kosza. Jak to możliwe? Otóż doprowadzi do tego brak specjalnej klauzuli. Jest to treść, która musi znaleźć się na końcu dokumentu. Umieszczając ją w CV, kandydat na dane stanowisko wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji. Osoby, które zastanawiają się, jak powinna ona brzmieć, znajdą ją na kreatorzykariery.pl.

Może się okazać, iż pracodawca umieścił w ofercie pracy prośbę o umieszczenie klauzuli o nieco innej treści od tej podanej na ww. stronie. Wówczas kandydat musi skopiować tekst podany przez pracodawcę i umieścić go w swoim CV. W ten sposób zwiększy on szansę, na to, że jego kandydatura zostanie wzięta pod uwagę.

Klauzula CV to oczywiście podstawa, jednak nie mniej ważne są informacje o osobie aplikującej na dane stanowisko, w tym m.in. doświadczenie zawodowe. Nie trzeba decydować się na samodzielne stworzenie dokumentu. Można to zadanie zlecić specjalistom. Agencja, która swoje usługi przedstawiła na powyższej stronie, pomogła już wielu ludziom w zdobyciu pracy marzeń. Zajmuje się ona tworzeniem CV i listów motywacyjnych. Do każdego zlecenia podchodzi w indywidualny sposób. Przykładowe dokumenty przedstawiła na powyższej stronie.

Agencja pomaga również w odpowiednim przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej. Dzięki niej żadne pytanie ze strony osób rekrutujących nie zaskoczy kandydata na dane stanowisko. Jej oferta obejmuje też Coaching Zmiany Pracy (ta usługa dedykowana jest przede wszystkim menedżerom).

Skomentuj wpis