Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Jaką firmę informatyczną wybrać we Wrocławiu?

Łukasz Kamiński 2019-03-06 0 komentarzy
Jaką firmę informatyczną wybrać we Wrocławiu?

Przedsiębiorstwa coraz większą wagę przywiązują do bezpieczeństwa danych oraz systemów informatycznych. Wynika to choćby z polityki Unii Europejskiej, np. RODO które przewiduje wysokie kary dla podmiotów przetwarzających dane osobowe osób fizycznych w niewłaściwy sposób.

Dlatego wybór firmy świadczącej outsourcing informatyczny powinien być przemyślany. Z całą pewnością partnerem godnym  polecenia jest Hadit. Jest to firma informatyczna z Wrocławia, która oferuje kompleksowe usługi dla swoich klientów.

Przedsiębiorstwo proponuje między innymi szyfrowanie danych. Wykorzystując różne metody szyfrowania można znacząco zwiększyć poziom bezpieczeństwa danych w firmie. Należy pamiętać, że wszystkie urządzenia, takie jak laptopy, tablety, telefony firmowe, pendrive’y i dyski przenośne, które potencjalnie są narażone na zagubienie bądź kradzież, powinny zostać zaszyfrowane. Dzięki temu osoby nieuprawnione nie będą w stanie uzyskać dostępu do danych znajdujących się na takim urządzeniu.

Firma oferuje także wykonywanie kopii zapasowych, które pozwala zabezpieczyć klienta przed utratą danych w sytuacji przypadkowego usunięcie plików przez pracownika, uszkodzenia znacznej ilości danych czy całkowitej awarii sprzętowej. Odtworzenie systemu z kopii zapasowych powinno być zrobione w jak najkrótszym czasie, aby uniknąć znacznych przestojów w funkcjonowaniu firmy.

Eksperci mogą również przeprowadzić audyt IT, wdrożyć różne systemy  operacyjne oraz na bieżąco monitorować stan infrastruktury informatycznej.

Skomentuj wpis