Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Do czego służą etykiety RFID?

Maria Kwiatkowska 2022-06-01 0 komentarzy
Do czego służą etykiety RFID?

Zabezpieczenia antykradzieżowe, dostarczane przez Nova, w znaczącym stopniu pomogą sprzedawcom hurtowym i detalicznym, zwłaszcza w miejscach, przez jakie regularnie przewijają się duże ilości klientów. Poza tym spełniają one istotną funkcję informacyjną, stanowiąc - w procesie realizacji zamówienia - ważne ogniwo pomiędzy nabywcą i dostawcą, a także usprawniając logistykę. W ofercie sklepu dostępne są etykiety interaktywne, produktowe, samoprzylepne, wszywane w etui. Do tej samej gamy produktów należą szpilki RFID oraz ręczne czytniki RFID Zebra, umożliwiające identyfikację asortymentu na podstawie informacji o nim zawartych w etykiecie.

Poznańska firma jest dystrybutorem indywidualnych interaktywnych identyfikatorów przedmiotów w transporcie i handlu. Etykiety RFID wykonane zostały z tworzyw typu polimery. Umożliwiają one dodanie nadruku na zewnętrznej warstwie papierowej.  Są powszechnie wykorzystywane w logistyce. Zapytania dotyczące poszczególnych produktów można składać na stronie.

Dotychczasowe realizacje zapewniły przedsiębiorstwu uznanie klientów z różnych branż. Prowadzi ono lub prowadziło współpracę z takimi znanymi markami, jak Denon, Gatta, Komputronik, Mercedes, Mountain Warehouse, Olimp, Samsung, Piotr i Paweł, Smyk, Wólczanka, Vistula. Więcej na temat najnowszych technologii, jakich dotarczaniem zajmuje się wielkopolska firma, można znaleźć na stronie, gdzie bliżej omówiono również specyfikacje techniczne i charakter poszczególnych produktów. Naprawdę warto ją odwiedzić!

Skomentuj wpis