Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Czym jest roleta nadstawna?

Artur Kalinowski 2022-12-08 0 komentarzy
Czym jest roleta nadstawna?

Rolety naokienne to wytrzymałe konstrukcje spotykane w obiektach mieszkalnych, które są alternatywą dla żaluzji drewnianych lub aluminiowych. Można je montować zarówno w nowopowstałych budynkach, jak i tych już istniejących. Są nabywane ze względu na estetyczny wygląd i uniwersalność. Zainteresowani wybierają spośród wielu wariantów kolorystycznych, co ułatwia dopasowywanie ich do odcienia elewacji. Konstrukcje, jakie na nich czekają, poprawiają komfort życia i generują spore oszczędności, ponieważ gwarantują nienaganną termoizolację. Wyciszają też hałasy dobiegające z zewnątrz, dlatego kupują je osoby żyjące w centrach miast. Niektórzy wyposażają je w moskitiery, czyli siatki z małymi oczkami, zabezpieczające przed przedostawaniem się do wnętrz owadów lub pyłków.

Rolety zaciemniają pomieszczenia i przydają się u osób mających w zwyczaju ucinać drzemki w ciągu dnia. Firmą zajmującą się ich sprzedażą jest ABM Jędraszek. To zaufany dostawca współpracujący z klientami o różnych potrzebach, który proponuje konstrukcje tworzone z należytą starannością oraz przy użyciu materiałów nienagannej jakości. Nie niszczą się one na skutek częstego użytkowania i są niepodatne na ujemne temperatury, silne słońce lub opady atmosferyczne.

Oferowana roleta nadstawna minimalizuje ryzyko włamania, gdyż stanowi dodatkową barierę, jaką musi pokonać złodziej. Jest to jeden z powodów, dla których sprawdza się w obiektach położonych w dzielnicach uznawanych za mało bezpieczne. Konstrukcje, o jakich mowa, są montowane na ramie okiennej i wymagają przykręcenia prowadnic. Wyglądają jak część okna, dzięki czemu nie zwracają na siebie uwagi. Zazwyczaj są tworzone z PCV, czyli materiału, który nie ulega odbarwieniom i odznacza się odpornością na pękanie.

Skomentuj wpis