Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Czy warto inwestować w platformy e-learningowe?

Kamila Urbańska 2023-04-06 0 komentarzy
Czy warto inwestować w platformy e-learningowe?

Uczestnictwo na przykład w branżowych szkoleniach oszczędza czas pracowników - nie muszą oni choćby dojeżdżać na miejsce, jest też związane ze znaczną minimalizacją kosztów szkoleń, jakie ponosi pracodawca. Doceniają to posiadacze mniejszych, jak i wielkich firm. Na pewno zatem warto zainwestować we własną platformę do szkoleń.

Co prawda firmy oferujące szkolenia często mają własne narzędzia tego rodzaju i dają do nich dostęp kursantom, wygodniej jest jednak mieć własną platformę, w ramach której odbywać będą się mogły różne szkolenia, z różnych zakresów. Platformy e-learningowe dają też wiele korzyści ich posiadaczom, między innymi możliwość kontroli postępów czy wprowadzenie elementu rywalizacji, co jest dodatkową zachętą do zaangażowania się w naukę. Sami kursanci zaś mogą korzystać z bazy wiedzy, co pomaga ją utrwalać. Bardzo ważną korzyścią z posiadania takiego narzędzia jest też możliwość łatwego wytyczania indywidualnej ścieżki edukacyjnej. Jak wiadomo, różni pracownicy mogą mieć różne kompetencje, zdobyte czy to w czasie pracy w danym przedsiębiorstwie, czy nabyte wcześniej, różne są też wymagania na poszczególnych stanowiskach czy w związku z ich przyjmowaniem. Korzystając z platformy, można wskazać, w jakich szkoleniach muszą wziąć poszczególne osoby, grupy czy działy, pod względem wykonywanych przez nie obowiązków bądź stawianych im wymagań.

Ofertę tworzenia takiego rodzaju platform można znaleźć na stronie wecreo.com. Prezentująca ją firma ma w tym duże doświadczenie, więc skorzystanie z jej usług daje gwarancję zadowolenia. Jej klienci mogą też zawsze liczyć na to, że poniesione na ten cel wydatki szybko się zwrócą, ponieważ wdrożenie platformy daje szansę zoptymalizowania wydatków oraz utrzymania wydajności pracowników.

Skomentuj wpis