Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Copywriting na poziomie

Róża Wieczorek 2020-03-14 0 komentarzy
Copywriting na poziomie

Na rynku swoje usługi oferuje masa mniej lub bardziej doświadczonych copywriterów - jednym z najbardziej popularnych jest bez wątpienia Jarosław Kaniewski, który przez ponad 20 lat tworzy unikatowe teksty reklamowe dla międzynarodowych marek! Jest on m.in. autorem chwytliwej kampanii społecznej Pij Mleko! Będziesz Wielki., za którą otrzymał prestiżową nagrodę Effie Award, a także współpracował z wieloma znanymi polskimi firmami (m.in. marką Lech, Orange, Plus, Dziennik Rzeczpospolita). Na stronie internetowej można zapoznać się ze szczegółową ofertą, w tym również bezpłatnych kursów dla początkujących copywriterów oraz profesjonalnych szkoleń marketingowych dla firm.

Tworzony copywriting do haseł reklamowych lub na strony internetowe powinien być nie tylko unikalny, ale przede wszystkim musi być chwytliwy i przyczynić się do zdobycia popularności oraz krajowego lub międzynarodowego wyróżnienia określonej marki. To, czy tekst i tworzone hasła będą oryginalne i zaskoczą odbiorców, zależy głównie od doświadczenia i umiejętności twórcy, czyli copywritera, który powinien być na bieżąco ze wszystkimi modnymi oraz nowoczesnymi określeniami i hasłami, a także musi oczywiście odpowiednio dopasować treść do określonej grupy odbiorców i do branży, w której działa firma.

Najlepszą weryfikacją umiejętności danego autora jest oczywiście przejrzenie jego portfolio  z gotowymi hasłami i tekstami oraz sprawdzenie z kim na co dzień współpracuje lub dla kogo dotychczas tworzył unikalne treści i slogany. 

Skomentuj wpis