Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Blokady rozrządu - gdzie zamówić hurtowo z dostawą?

Nadia Wilk 2022-06-09 0 komentarzy
Blokady rozrządu - gdzie zamówić hurtowo z dostawą?

Rosnące zapotrzebowanie dotyczy zarówno potrzebnych części wymiennych, jak i elementów pozwalających zwiększyć bezpieczeństwo samych pracowników warsztatu podczas pracy. Sztandarowym przykładem są tutaj blokady rozrządu. Ich zastosowanie pozwala na podjęcie wymaganych czynności naprawczych w obrębie kół zębatych zamontowanych w poszczególnych podzespołach mechanicznych. Ich unieruchomienie to najprostszy sposób na uniknięcie poważnych uszkodzeń ciała, głównie rąk, do jakich  mogłoby dojść w wyniku niekontrolowanego wciągnięcia ręki pracownika w nagle uruchamiający się mechanizm.

Z uwagi na fakt, że blokady są produktem personalizowanym, który należy dobrać do danego modelu pojazdu, obowiązkiem właściciela serwisu jest złożenie zamówienia hurtowego obejmującego elementy zdatne do wykorzystania przynajmniej w najczęściej spotykanych markach samochodów. Blokady kół zębatych do zastosowania w takich modelach aut, jak Mazda, Skoda, Volkswagen lub AUDI można znaleźć w dobrej cenie na stronie internetowej bau-tec.pl. Pod podanym linkiem przedstawia się polski realizator, którego kadra może z powodzeniem podjąć się stałych dostaw (pojedynczych oraz hurtowych) nie tylko wspomnianego asortymentu, ale też innego, przydatnego w zakładzie serwisowym wyposażenia.

Sklep prowadzi dystrybucję swoich produktów na terenie całego kraju. Pracownicy odpowiedzialni za obsługę zamówień gwarantują terminowe dostarczenie zakupu pod wskazany w dyspozycji adres lub też do wybranego przez kupującego paczkomatu. 

Skomentuj wpis