Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Piece konwekcyjno parowe marki Rational

Artur Kalinowski 2018-11-26 0 komentarzy
Wpis

Wśród wielu interesujących rozwiązań, które oferuje premiumgastro.pl, na szczególną uwagę zasługują piece konwekcyjno parowe marki Rational. Ten sprzęt klasy premium łączy w sobie niewiarygodną wielofunkcyjność, praktyczne oprogramowanie i najwyżej jakości zastosowane materiały.

Piec konwekcyjno parowy jest urządzeniem, które z powodzeniem piecze, smaży, gotuje na parze, grilluje, blanszuje czy dusi. Zapewnia oszczędności zarówno w kontekście zajmowanej przestrzeni, czasu potrzebnego na przygotowanie poszczególnych potraw (szczególnie w większych ilościach), jak i pieniędzy, ponieważ zastępuje tradycyjne wyposażenie jak patelnie, grille parowary itp.

Zaawansowana propozycja od Rational wyróżnia się również ze względu na zaawansowane oprogramowanie. Umożliwia ono automatyzację całego procesu przygotowywania potraw w bardzo dużym stopniu, a mnogość ustawień pozwala na zgranie pracy pieca z własnym stylem gotowania. Oprócz tego producent zadbał o zachowanie nienagannej czystości, implementując złożone systemy rozpoznawania zabrudzeń i czyszczenia.

Całość została wykonana niezwykle solidnie, a zastosowane stopy i tworzywa odznaczają się szczególną trwałością i odpornością na intensywne użytkowanie. Piece dostępne w szerokiej gamie rozmiarowej, w zależności od modelu zasilane są gazem lub prądem. Omawiana linia produktowa symbolizuje wszystko, co najlepsze w nowoczesnej gastronomii, wydatnie poprawiając efektywność i komfort pracy personelu, co najważniejsze, nie czyniąc tego kosztem smaku przyrządzonych potraw!

Skomentuj wpis