Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Jakie przysmaki wybrać dla szczeniaka?

Błażej Dąbrowski 2019-01-17 0 komentarzy
Wpis

Przysmaki to doskonałe uzupełnienie diety, które dzięki swojej smakowitości i doskonale sprawdza się przy tresurze jako nagroda. Na stronie swiat-pupila.pl znajdziecie Państwo bardzo rozbudowaną ofertę smakołyków. Dystrybuowane są pod postacią patyków, kostek, chrupków, ciasteczek czy całych, suszonych fragmentów zwierząt. Rozmaite smaki i forma podania sprawiają, że sympatycznemu czworonogowi nagroda nie znudzi się nigdy. Oprócz funkcji urozmaicenia jadłospisu czy doskonałego narzędzia do tresury smakołyki zawierają wiele pożytecznych składników, które pozwalają "przemycić" witaminy, minerały i zdrowe tłuszcze. Dzięki temu można należycie zadbać o zdrowie i kondycję ulubionego zwierzaka (zdrowa i błyszcząca sierść, przewód pokarmowy, stawy i mięśnie).

Jeżeli zaś idzie o przysmaki dla szczeniaków, to oczywiście należy wziąć pod uwagę ich wiek. Młode i ciekawe świata często nie są świadome, tego, że pewne rzeczy mogą im zaszkodzić. Dlatego zaleca się, by smakołyki dla szczeniąt nie były zbyt twarde oraz nie posiadały elementów, które dla młodego organizmu mogą być zbyt ciężkostrawne. Dlatego nie powinno się dawać im twardych i ususzonych elementów, takich jak świńskie uszy, kurze łapki itp.

Dzięki przysmakom można bardzo wcześnie zacząć tresurę i dzięki temu odnieść w przyszłości duże sukcesy na tym polu. W dodatku smakołyki dla młodych psów są bogate w elementy, które korzystnie wpływają na prawidłowy rozwój kości i wzmocnienie naturalnej odporności. Należy przy tym uważać, by za młodu pies nie stał się zbyt wybredny.

Skomentuj wpis