Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Gabloty wolnostojące, dla kogo?

Róża Czarnecka 2018-11-05 0 komentarzy
Wpis

Wszystkich tych, którzy są zainteresowani gablotami informacyjnymi, do współpracy zaprasza firma Arte-bis, która od ponad 20 lat funkcjonuje na rynku jako czołowy producent środków prezentacji wizualnej, w ofercie ma także gabloty wolnostojące. Jeśli zastanawiasz się, dla kogo dedykowane są takie gabloty, to wejdź na artebis.com.pl, gdzie zapoznasz się z całą ofertą firmy, poczytasz też mnóstwo ciekawych artykułów, np.:

  1. Gabloty wolnostojące – czyli sposób na ekspozycję ogłoszeń bez konieczności wieszania gabloty
  2. Do czego mogą przydać się tablice do ogłoszeń?
  3. Witryny ekspozycyjne – czyli co powinieneś o nich wiedzieć przed zakupem.

Bardzo często taka gablota informacyjna kojarzy się wielu osobom z czymś, co najczęściej spotyka się w urzędzie albo przed urzędem miasta, czy innego rodzaju instytucjami, ale bardzo często takie gabloty mogą posłużyć nie tylko do wywieszania informacji i obwieszczeń, ale także do aranżacji wystawy, np. fotograficznej. Wystawa taka nie musi być rozstawiona wyłącznie wewnątrz budynku, czy to w kinie, czy to w teatrze, czy też w galerii sztuki.

Gabloty wolnostojące, które oferuje rekomendowana firma, mogą być z powodzeniem rozstawione na świeżym powietrzu, gdyż są one wykonane z materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne, mają też dodatkowe zabezpieczenia przed atakami wandalizmu, są zamykane na klucz oraz są wyposażone we wzmocnioną szybę.

Pracownicy rekomendowanej firmy chętnie doradzą każdemu klientowi, jaką gablotę wybrać, bo wiadomo, że inna gablota będzie dedykowana eksponatom muzealnym, a inna do ekspozycji biżuterii u jubilera. Inspiracji można też poszukać w firmowych realizacjach udostępnionych na polecanej stronie.

Skomentuj wpis