Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Chrzciny w hotelu?

Róża Czarnecka 2019-04-21 0 komentarzy
Chrzciny w hotelu?

Chrzest Święty oraz I Komunia Święta to wyjątkowe dni w życiu dziecka oraz jego rodziców i najbliższych. Ten radosny dzień należy celebrować w gronie najbliższych w jak najlepszych warunkach. Aby uroczystość odbywała się w pięknie zaaranżowanym miejscu, a jedzenie wszystkim smakowało, trzeba znaleźć odpowiednią salę lub lokal. Aby rodzice mogli skoncentrować się na duchowej stronie uroczystości, warto wybrać Hotel Forum Fitness Spa&Wellness w Lublinie, który zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych, zadba więc o organizację przyjęcia. 

Klienci mają do wyboru dwie sale - w restauracji zmieści się 60 osób, zaś w sali konferencyjno-bankietowej nawet 120. Jest to idealne miejsce nie tylko na kameralne rodzinne spotkanie, ale także i większe przyjęcie z bliższą i dalszą rodziną oraz przyjaciółmi.

Sala jest ważna – musi być funkcjonalna, przestronna i elegancka, ale równie ważne jest jedzenie. Goście muszą być najedzeni, a jedzenie ma być smaczne. Szef kuchni zawsze staje na najwyższym poziomie, aby sprostać wszystkim wymaganiom klientów, z których każdy traktowany jest w sposób priorytetowy. Zaproponuje najlepsze rozwiązania oraz dania. Najważniejszą kwestią jest zadowolenie klienta. Hotel na chrzciny w Lublinie to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą celebrować tę ważną uroczystość w pięknym i zadbanym wnętrzu i delektować się pysznym jedzeniem. Tak piękne i wyjątkowe miejsce sprawdzi się doskonale jako tło dla wspólnych chwil. Do dyspozycji gości są także eleganckie i estetyczne pokoje oraz parking.

Skomentuj wpis