Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Biuro rachunkowe czy własny księgowy? Co lepsze?

Artur Kalinowski 2019-02-08 0 komentarzy
Wpis

Księgowość i zarządzanie firmową dokumentacją wymagają odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i wprawy. Biuro rachunkowe z Białegostoku proponuje swym klientom kompleksowe usługi, świadczone na możliwie najwyższym poziomie. Warsztat pracy i wykształcenie jego pracowników sprawiają, iż wszyscy, którzy oddali w ich ręce sprawy swoich firm, cieszą się fachową obsługą i fantastycznymi efektami pracy.

W zakresie usług, świadczonych przez biuro, znajdują się następujące kategorie:

  • prowadzenie pełnej księgowości: dzięki tej usłudze, właściciele firm mają dużą kontrolę nad tym, co dzieje się z ich działalnością. Mogą dokonywać rozmaitych analiz i kalkulacji. Biuro zajmuje się kompleksowym prowadzeniem dokumentacji.
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych: biuro gwarantuje systematyczne, dokładne i chronologiczne prowadzenie ksiąg, dzięki czemu firmy mogą być spokojne o prawidłowe opracowywanie dokumentacji, w razie jakiejkolwiek kontroli.
  • usługi kadrowo-płacowe: w tym wypadku, oferowane jest prowadzenie wszystkich działań, związanych z obsługą zatrudnionych osób.
  • ryczałt ewidencjonowany: przeznaczony jest dla spółek jawnych i osób cywilnych.
  • księgi handlowe: w ich zawartości znajdują się zapisy, wykazujące wszelkie działania, poczynane przez daną firmę.
  • księgi przychodów i rozchodów: to specjalne tabele, w których zapisuje się koszta ponoszone przez firmę, oraz zyski, jakie otrzymuje.

Wszystkie wyżej wymienione formy, prowadzone są z wyjątkową skrupulatnością, aby w żaden sposób nie dopuścić do jakichkolwiek błędów, czy też pomyłek. Dane kontaktowe do biura, można znaleźć na jego stronie internetowej, biuro-rachunkowe-jmm.pl.

Skomentuj wpis