Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Balustrady szklane wewnętrzne Poznań

Łukasz Kamiński 2019-06-04 0 komentarzy
Balustrady szklane wewnętrzne Poznań

Do niedawna na balustrady stosowało się najczęściej stal nierdzewną i to zarówno na balustrady wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Balustrady zewnętrzne to najczęściej balustrady balkonowe, tarasowe i ogrodzeniowe. Balustrady wewnętrzne zaś to zazwyczaj balustrady montowane przy schodach. Wybierając materiał na balustrady, trzeba pamiętać, że muszą one nie tylko zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom, ale powinny być także atrakcyjnym elementem wystroju domu. Ponadto powinny być solidnie wykonane i w razie zbicia, szkło nie powinno rozpadać się na drobne kawałki. Zwiększa to bezpieczeństwo dzieci. Dlatego najbezpieczniejsze jest szkło hartowane.

Bardzo często montuje się w domach balustrady słupkowe. Podstawową konstrukcją balustrady są ozdobne słupki, pomiędzy którymi jako element wypełniający stosuje się szkło. Innym rozwiązaniem są balustrady całoszklane. Takie balustrady szklane wewnętrzne w Poznaniu można zamówić w firmie Vital Tech. Bez względu na to, który wariant zostanie wybrany przez klienta, projekt będzie zrealizowany z dbałością o najdrobniejszy szczegół. To najnowocześniejsze rozwiązania architektoniczne, które wykorzystywane są zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przez różne firmy i instytucje.

Rekomendowana firma oferuje wyroby z różnych gatunków szkła o podwyższonej wytrzymałości. Na balustrady może być wykorzystane szkło przeźroczyste, mleczne, brązowe, grafitowe i laminowane. Wszystko zależy od miejsca, gdzie są one montowane. Warto zainwestować w balustrady szklane, czy to wewnętrzne, czy zewnętrzne, gdyż mają one wiele zalet, są m.in.:

  • łatwe do utrzymania w czystości
  • eleganckie i świetnie komponują się z różnymi materiałami
  • odporne na zmienne warunki pogodowe i działanie różnych związków chemicznych
  • bezpieczne i chronią przed wiatrem i deszczem.

Skomentuj wpis