Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Autoryzowany dystrybutor rurek aluminiowych

Sandra Urbańska 2019-03-10 0 komentarzy
Wpis

Alu Trading Wiktor Michalski jest firmą z dużym doświadczeniem w handlu, działającą na rynku od 1994 roku. Zakres prowadzonej działalności jest ściśle związany z handlem i dystrybucją węgierskiego aluminium z huty Inota, a później Inotal.

Wśród oferowanych produktów znajdują się między innymi taśmy, walcówki, krążki aluminiowe, rurki oraz taśmy do energetyki. Autoryzowany dystrybutor rurek aluminiowych oferuje asortyment produktów zgodny z normami europejskimi do zastosowań w HVAC. Różnorodna oferta obejmuje także rurki chińskie, które również z powodzeniem można stosować z chłodnictwie oraz innych branżach przemysłowych.

Wszystkie oferowane rurki aluminiowe mogą być używane do instalacji klimatyzacji oraz części do lodówek oraz chłodziarek. Dystrybutor proponuje także łączniki rurek aluminiowych z miedzianymi i stalowymi w różnych konfiguracjach. Może to znacznie rozwiązywać problem i uprościć wymagania linii zgrzewających

Średnica zewnętrzna rurek mieści się w przedziale od 4 do 22 mm. Oferowane są dwa stopy aluminium w gatunku od 1050 do 1070 oraz 3003. Hurtownik może również dostarczyć rurki kapilarne o średnicy 1,6; 1,8 oraz 2.0mm. Ponadto firma oferuje łączniki rurek używanych w HVAC stal-alumium- miedź.

Dystrybutor sprowadza materiały na zamówienie klienta, ponieważ nie posiada własnego magazynu. Czas realizacji zamówienia w zależności od lokalizacji towaru wynosi w przedziale od 3 tygodni z Węgier do 9 tygodni z Azji. Z partnerami azjatyckimi firma współpracuje od ponad 6 lat,  co gwarantuje  wysoką jakość wyrobów i terminowe dostawy.

Skomentuj wpis